Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Xoro HRM 7670 TWIN Kabel, Terrestrial Full HD Zwart
Artikelnummer
SAT100590
Login for pricing
Niet op voorraad
Xoro HRM 7670 TWIN, Kabel, Terrestrial, Full HD, DVB-C, DVB-T, DVB-T2, 1920 x 1080 Pixels, 1080p, AVI, MKV, MP4, MPG, TS
Categorie: Digitale decoders
| Artikelnummer | SAT100590 |
|---|---|
| EAN | 4260427612231 |
| Merk | Xoro |
| Availability | N |
Xoro HRM 7670 TWIN. Signaal bron: Kabel, Terrestrial, HD type: Full HD, Formaat digitaal signaal: DVB-C, DVB-T, DVB-T2. Ondersteunde videoformaten: AVI, MKV, MP4, MPG, TS, Videocompressieformaten: H.264, MPEG1, MPEG2, MPEG4, Ondersteund audioformaat: MP3. Kleur van het product: Zwart, Soort tuner: Digitaal, Aantal tuners: 4 tuner(s). Type beeldscherm: LED, Cijfers weergeven: 4 cijfers. Stroomverbruik (typisch): 12 W, AC-ingangsspanning: 100-240 V, AC-ingangsfrequentie: 50 - 60 Hz
| Video | |
|---|---|
| HD type | Full HD |
| Signaal bron | Kabel, Terrestrial |
| Formaat digitaal signaal | DVB-C, DVB-T, DVB-T2 |
| Videoresoluties | 1920 x 1080 Pixels |
| Ondersteunde video-modi | 1080p |
| Videodecodering | Ja |
| Bestandsformaten | |
| Ondersteunde videoformaten | AVI, MKV, MP4, MPG, TS |
| Videocompressieformaten | H.264, MPEG1, MPEG2, MPEG4 |
| Ondersteund beeldformaat | BMP, JPG |
| Ondersteund audioformaat | MP3 |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Wifi | Nee |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 0 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| S-Video uitgang | 0 |
| Composiet video-uitgang | 1 |
| Aantal SCART-poorten | 0 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Componentuitgang video (YPbPr/YCbCr) | 0 |
| Digitale audio, coaxuitgang | 0 |
| Digitale audio, optische uitgang | 0 |
| Opslagmedia | |
| Ingebouwde HDD | Nee |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aantal tuners | 4 tuner(s) |
| Timer | Ja |
| Timeshift | Ja |
| Teletext | Ja |
| Soort tuner | Digitaal |
| Aantal kanalen | 999 kanalen |
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Cijfers weergeven | 4 cijfers |
| Ingebouwd display | Ja |
| Type beeldscherm | LED |
| Energie | |
| AC-ingangsspanning | 100-240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Stroomverbruik (typisch) | 12 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 185 mm |
| Diepte | 125 mm |
| Hoogte | 38 mm |
| Gewicht | 500 g |
| Verpakking | |
| Afmetingen verpakking (BxDxH) | 265 x 206 x 59 mm |
| Gewicht verpakking | 730 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Afstandsbediening inbegrepen | Ja |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 90 procent |