Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Xoro HAN 100 tv-antenne Binnen 20 dB
Artikelnummer
ACC400460
Categorie: Tv-antennes
| Artikelnummer | ACC400460 |
|---|---|
| EAN | 4260359172780 |
| Merk | Xoro |
| Availability | N |
Xoro HAN 100. Plaatsing: Binnen, Kleur van het product: Zwart, Kabellengte antenne: 2 m. Breedte: 69 mm, Diepte: 69 mm, Hoogte: 126 mm. Aantal per verpakking: 32 stuk(s), Breedte verpakking: 330 mm, Diepte verpakking: 330 mm
| Bandbreedte | |
|---|---|
| Formaat digitaal signaal | DVB-T, DVB-T2 |
| Technische details | |
| Plaatsing | Binnen |
| Diameter | 6,9 cm |
| Kabellengte antenne | 2 m |
| Frequentie bereik | 470 - 862 MHz |
| Geslacht connector | Mannelijk |
| Winst | 20 dB |
| Antenne versterkingsniveau (max) | 3 dBi |
| Power LED | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aansluiting(en) | IEC |
| Kenmerken | |
| Plaatsing | Binnen |
| Diameter | 6,9 cm |
| Kabellengte antenne | 2 m |
| Frequentie bereik | 470 - 862 MHz |
| Geslacht connector | Mannelijk |
| Winst | 20 dB |
| Antenne versterkingsniveau (max) | 3 dBi |
| Power LED | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Formaat digitaal signaal | DVB-T, DVB-T2 |
| Aansluiting(en) | IEC |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Diameter | 6,9 cm |
| Hoogte verpakking | 330 mm |
| Hoogte | 126 mm |
| Gewicht | 0,27 g |
| Diepte verpakking | 330 mm |
| Diepte | 69 mm |
| Breedte verpakking | 330 mm |
| Breedte | 69 mm |
| Verpakking | |
| Hoogte verpakking | 330 mm |
| Diepte verpakking | 330 mm |
| Breedte verpakking | 330 mm |
| Aantal per verpakking | 32 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 32 stuk(s) |