Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Xoro ACC200230 low noise block downconverter (LNB) 10,7 - 12,75 GHz Grijs
Artikelnummer
ACC200230
Categorie: Low noise block downconverters (LNB)
| Artikelnummer | ACC200230 |
|---|---|
| EAN | 4260427613801 |
| Merk | Xoro |
| Availability | N |
Xoro ACC200230. Diameter voedingshoorn: 4 cm, Breedte: 60 mm, Diepte: 60 mm. Kleur van het product: Grijs. Breedte verpakking: 65 mm, Diepte verpakking: 65 mm, Hoogte verpakking: 136 mm
| Technische details | |
|---|---|
| Lage band LO frequentie | 10,6 GHz |
| Input frequentiebereik | 10,7 - 12,75 GHz |
| Output frequentiebereik | 950 - 2150 MHz |
| Winst | 65 dB |
| Geluidsniveau | 0,3 dB |
| Gewicht en omvang | |
| Diameter voedingshoorn | 4 cm |
| Breedte | 60 mm |
| Hoogte | 130 mm |
| Diepte | 60 mm |
| Gewicht | 105 g |
| Kleur | |
|---|---|
| Kleur van het product | Grijs |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 65 mm |
| Diepte verpakking | 65 mm |
| Hoogte verpakking | 136 mm |
| Gewicht verpakking | 130 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal | 1 |