Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Xilence XPF92.R.PWM Computer behuizing Ventilator 9,2 cm Zwart, Rood
Artikelnummer
XF041
Categorie: Koelsystemen voor computers
| Artikelnummer | XF041 |
|---|---|
| EAN | 4044953500893 |
| Merk | Xilence |
| Availability | N |
Xilence XPF92.R.PWM. Soort: Ventilator, Ventilator diameter: 9,2 cm, Rotatiesnelheid ( max): 1800 RPM. Breedte: 92 mm, Diepte: 92 mm, Hoogte: 25 mm. Kleur van het product: Zwart, Rood
| Prestatie | |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Soort | Ventilator |
| Fan connector | 4-pin |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | Ja |
| Rotatiesnelheid ( max) | 1800 RPM |
| Ventilator diameter | 9,2 cm |
| Supported processor sockets | Niet ondersteund |
| Compatibele processors | Niet ondersteund |
| Geluidsniveau (hoge snelheid | 22 dB |
| Maximum luchtstroom | 32,1 cfm |
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| Design | |
| Fan connector | 4-pin |
| Kleur van het product | Zwart, Rood |
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| Poorten & interfaces | |
| Fan connector | 4-pin |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 92 mm |
| Diepte | 92 mm |
| Hoogte | 25 mm |
| Technische details | |
| Geluidsniveau | 22 dB |
| Fan connector | 4-pin |
| Overige specificaties | |
| Geluidsniveau | 22 dB |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |