Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 5G 17,4 cm (6.83") 8 GB 256 GB 6500 mAh Blauw
Artikelnummer
MZB0MI3EU
Login for pricing
Niet op voorraad
Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 5G, 17,4 cm (6.83"), 2772 x 1280 Pixels, 8 GB, 256 GB, 200 MP, Blauw
Categorie: Smartphones
| Artikelnummer | MZB0MI3EU |
|---|---|
| EAN | 6932554490126 |
| Merk | Xiaomi |
| Availability | N |
| Product Family | Redmi |
Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 5G. Beeldschermdiagonaal: 17,4 cm (6.83"), Resolutie: 2772 x 1280 Pixels. Frequentie van processor: 2,4 GHz, Processorfamilie: Snapdragon, Processormodel: 7400 Ultra. RAM-capaciteit: 8 GB, RAM-type: LPDDR4X, Interne opslagcapaciteit: 256 GB. Resolutie camera achterzijde (numeriek): 200 MP, Type camera achterzijde: Drievoudige camera. Capaciteit van de accu/batterij: 6500 mAh. Kleur van het product: Blauw. Gewicht: 207,1 g
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Beeldschermdiagonaal | 17,4 cm (6.83") |
| Resolutie | 2772 x 1280 Pixels |
| Beeldscherm vorm | Gebogen |
| Pixeldichtheid | 447 ppi |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | Dolby Vision, High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Type beeldschermglas | Corning Glass |
| Gorilla Glass versie | Gorilla Glass Victus 2 |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Maximale helderheid van het scherm (HDR) | 3200 cd/m² |
| Soort paneel | AMOLED |
| Kleurdiepte | 12 Bit |
| Processor | |
| Maximale turbofrequentie van processor | 2,7 GHz |
| Frequentie van processor | 2,4 GHz |
| Processorfamilie | Snapdragon |
| Processormodel | 7400 Ultra |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Opslagmedia | |
| RAM-capaciteit | 8 GB |
| RAM-type | LPDDR4X |
| Interne opslagcapaciteit | 256 GB |
| Camera | |
| Sensorgrootte achtercamera | 1/1.4" |
| Cameraflitser achterzijde | Ja |
| Cameratype voorkant | Enkele camera |
| Type camera achterzijde | Drievoudige camera |
| Resolutie camera achterzijde (numeriek) | 200 MP |
| Resolutie tweede camera achterzijde (numeriek) | 8 MP |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 32 MP |
| Optische zoom | 4x |
| Sluitertijd tweede camera achterzijde | 1,7 |
| Sluitertijd camera voorzijde | 2,2 |
| Video-opname modi | 720p, 1080p |
| Maximale beeldsnelheid | 60 fps |
| Beeldstabilisator | Ja |
| Diafragmaopening van de derde achtercamera | 2,2 |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Afbeeldings stabilisator type | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Netwerk | |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Design | |
| Kleur van het product | Blauw |
| Vormfactor | Rechthoek |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP68 |
| Kleurnaam | Glacier Blue |
| Prestatie | |
| Snel opladen | Ja |
| Snelle oplaadtechnologie | Hypercharge |
| Multimedia | |
| Audiosysteem | Dolby Atmos |
| Oproep-management | |
|---|---|
| Beeldstabilisator | Ja |
| Software | |
| Besturingssysteemvork | HyperOS 2 |
| Accu/Batterij | |
| Batterijtechnologie | Silicon-Carbon (Si-C) |
| Capaciteit van de accu/batterij | 6500 mAh |
| Geheugen | |
| RAM-capaciteit | 8 GB |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 10 W |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 100 W |
| Energie-efficiëntieklasse | B |
| Duurzaamheid | |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP68 |
| Energie-efficiëntieklasse | B |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Batterijduur per cyclus | 3647 min |
| Batterijduur in cycli | 1000 |
| Herhaalde valtest betrouwbaarheidsklasse | A |
| Repareerbaarheidsklasse | C |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 207,1 g |
| Breedte | 78,3 mm |
| Diepte | 7,91 mm |
| Hoogte | 163,3 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Snelstartgids | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Garantiekaart | Ja |
| SIM kaart uitwerppin | Ja |
| Beschermhoes | Ja |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Blauw |