Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Xiaomi Redmi 15C 17,5 cm (6.9") 5G USB Type-C 4 GB 128 GB 6000 mAh Zwart
Artikelnummer
MZB0LINEU
Login for pricing
Op voorraad
Xiaomi Redmi 15C, 17,5 cm (6.9"), 1600 x 720 Pixels, 4 GB, 128 GB, 50 MP, Zwart
Xiaomi Redmi 15C 17,5 cm (6.9") 5G USB Type-C 4 GB 128 GB 6000 mAh Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Smartphones
| Artikelnummer | MZB0LINEU |
|---|---|
| EAN | 6932554458607 |
| Merk | Xiaomi |
| Availability | Y |
| Product Family | Redmi |
Xiaomi Redmi 15C. Beeldschermdiagonaal: 17,5 cm (6.9"), Resolutie: 1600 x 720 Pixels. Frequentie van processor: 2,4 GHz, Processorfamilie: MediaTek Dimensity, Processormodel: 6300. RAM-capaciteit: 4 GB, RAM-type: LPDDR4X, Interne opslagcapaciteit: 128 GB. Resolutie camera achterzijde (numeriek): 50 MP, Type camera achterzijde: Dubbele camera. Capaciteit van de accu/batterij: 6000 mAh. Kleur van het product: Zwart. Gewicht: 211 g
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Beeldschermdiagonaal | 17,5 cm (6.9") |
| Resolutie | 1600 x 720 Pixels |
| Helderheid | 810 cd/m² |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| NTSC-dekking (normaal) | 83 procent |
| Processor | |
| Frequentie van processor | 2,4 GHz |
| Processorfamilie | MediaTek Dimensity |
| Processormodel | 6300 |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Opslagmedia | |
| RAM-capaciteit | 4 GB |
| RAM-type | LPDDR4X |
| Interne opslagcapaciteit | 128 GB |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Camera | |
| Cameraflitser achterzijde | Ja |
| Cameratype voorkant | Enkele camera |
| Type camera achterzijde | Dubbele camera |
| Resolutie camera achterzijde (numeriek) | 50 MP |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 13 MP |
| Sluitertijd camera achterzijde | 1,8 |
| Achtercamera lenselementen | 5-elementlens |
| Netwerk | |
| Generatie mobiel internet | 5G |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Poorten & interfaces | |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Vormfactor | Rechthoek |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP64 |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Kleurnaam | Midnight Black |
| Prestatie | |
|---|---|
| Snel opladen | Ja |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Accu/Batterij | |
| Capaciteit van de accu/batterij | 6000 mAh |
| Geheugen | |
| RAM-capaciteit | 4 GB |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 10 W |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 33 W |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Duurzaamheid | |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP64 |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Batterijduur per cyclus | 4178 min |
| Batterijduur in cycli | 1000 |
| Herhaalde valtest betrouwbaarheidsklasse | A |
| Repareerbaarheidsklasse | C |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 211 g |
| Breedte | 173,2 mm |
| Diepte | 81,1 mm |
| Hoogte | 8,2 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart |