Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Xiaomi Mi In-Ear Headphones Basic
Artikelnummer
ZBW4354TY
Login for pricing
Niet op voorraad
Xiaomi Mi In-Ear Headphones Basic, Bedraad, 20 - 20000 Hz, Oproepen/muziek, 10 g, Headset, Zwart
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
| Artikelnummer | ZBW4354TY |
|---|---|
| EAN | 6970244522184 |
| Merk | Xiaomi |
| Availability | N |
Xiaomi Mi In-Ear Headphones Basic. Type product: Headset. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Aanbevolen gebruik: Oproepen/muziek. Frequentiebereik koptelefoon: 20 - 20000 Hz. Snoerlengte: 1,2 m. Gewicht: 10 g. Kleur van het product: Zwart
| Prestatie | |
|---|---|
| Type product | Headset |
| Microfoontype | In lijn |
| Aanbevolen gebruik | Oproepen/muziek |
| Headset type | Stereofonisch |
| Draagwijze | In-ear |
| Kleur van het product | Zwart |
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Kleur kabel | Zwart |
| Type regeleenheid | Lijnbesturingseenheid |
| Design | |
| Type product | Headset |
| Microfoontype | In lijn |
| Headset type | Stereofonisch |
| Draagwijze | In-ear |
| Kleur van het product | Zwart |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| 3,5mm-connector | Ja |
| USB-aansluiting | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Kleur kabel | Zwart |
| Hoofdtelefoon | |
| Positie speakers koptelefoon | Intraauraal |
| Frequentiebereik koptelefoon | 20 - 20000 Hz |
| Impedantie | 16 Ohm |
| Gevoeligheid koptelefoon | 93 dB |
| Microfoon | |
|---|---|
| Microfoontype | In lijn |
| Regeleenheid | |
| Type regeleenheid | Lijnbesturingseenheid |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android, iOS |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 10 g |