Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Xiaomi 17 Ultra 17,5 cm (6.9") 5G 16 GB 512 GB 6000 mAh Groen
Artikelnummer
MZB0MN2EU
Login for pricing
Niet op voorraad
Xiaomi 17 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 2656 x 1220 Pixels, 16 GB, 512 GB, 50 MP, Groen
Categorie: Smartphones
| Artikelnummer | MZB0MN2EU |
|---|---|
| EAN | 6932554483630 |
| Merk | Xiaomi |
| Availability | N |
| Product Family | 17 Ultra |
Xiaomi 17 Ultra . Beeldschermdiagonaal: 17,5 cm (6.9"), Resolutie: 2656 x 1220 Pixels. Processorfamilie: Snapdragon, Processormodel: 8 Elite Gen 5. RAM-capaciteit: 16 GB, RAM-type: LPDDR5X, Interne opslagcapaciteit: 512 GB. Resolutie camera achterzijde (numeriek): 50 MP, Type camera achterzijde: Drievoudige camera. Capaciteit van de accu/batterij: 6000 mAh. Kleur van het product: Groen. Gewicht: 219 g
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Beeldscherm, aantal kleuren | 68 billion colours |
| Beeldschermdiagonaal | 17,5 cm (6.9") |
| Resolutie | 2656 x 1220 Pixels |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | Dolby Vision, High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Maximale helderheid van het scherm (HDR) | 3500 cd/m² |
| Soort paneel | OLED |
| Processor | |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,6 GHz |
| Processorfamilie | Snapdragon |
| Processormodel | 8 Elite Gen 5 |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Prestatiekernen | 6 |
| Opslagmedia | |
| RAM-capaciteit | 16 GB |
| RAM-type | LPDDR5X |
| Interne opslagcapaciteit | 512 GB |
| Camera | |
| Gezichtsveldshoek (FOV) derde achtercamera | 115° |
| Gezichtsveldshoek (FOV) voorcamera | 90° |
| Cameraflitser achterzijde | Ja |
| Resolutie van de derde achtercamera (numeriek) | 50 MP |
| Cameratype voorkant | Enkele camera |
| Type camera achterzijde | Drievoudige camera |
| Resolutie camera achterzijde (numeriek) | 50 MP |
| Resolutie tweede camera achterzijde (numeriek) | 200 MP |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 50 MP |
| Sluitertijd camera achterzijde | 1,67 |
| Sluitertijd tweede camera achterzijde | 2,96 |
| Sluitertijd camera voorzijde | 2,2 |
| Video-opname modi | 720p, 1080p |
| Beeldstabilisator | Ja |
| Diafragmaopening van de derde achtercamera | 2,2 |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Achtercamera brandpuntsafstand | 2,3 cm |
| Tweede achtercamera brandpuntsafstand | 10 cm |
| Derde achtercamera brandpuntsafstand | 1,4 cm |
| Afbeeldings stabilisator type | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Macrofotografie | Ja |
| Netwerk | |
| Generatie mobiel internet | 5G |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Design | |
| Kleur van het product | Groen |
| Vormfactor | Rechthoek |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP68 |
| Prestatie | |
| Snel opladen | Ja |
| Draadloos opladen | Ja |
| Snelle oplaadtechnologie | Hypercharge |
| Vermogen draadloos opladen | 50 W |
| Multimedia | |
| Luidsprekers | Stereo |
| Audiosysteem | Dolby Atmos |
| Aantal microfoons | 4 |
| Oproep-management | |
| Beeldstabilisator | Ja |
| Software | |
|---|---|
| Besturingssysteemvork | HyperOS 3 |
| Accu/Batterij | |
| Capaciteit van de accu/batterij | 6000 mAh |
| Draadloos opladen | Ja |
| Geheugen | |
| RAM-capaciteit | 16 GB |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 10 W |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 90 W |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Duurzaamheid | |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP68 |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Batterijduur per cyclus | 3784 min |
| Batterijduur in cycli | 1000 |
| Herhaalde valtest betrouwbaarheidsklasse | A |
| Repareerbaarheidsklasse | C |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 219 g |
| Breedte | 77,6 mm |
| Diepte | 8,29 mm |
| Hoogte | 162,9 mm |
| Kenmerken | |
| Gezichtsveldshoek (FOV) voorcamera | 90° |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Beschermhoes | Ja |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Groen |