Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
X-Rite Target Ring
Artikelnummer
SP62-26
Categorie: Printer- en scannerkits
| Artikelnummer | SP62-26 |
|---|---|
| Merk | X-Rite |
| Availability | N |
Target Ring - dit is een accessoire voor 939 SpectroDensitometer
De X-Rite 939 is de ultieme 0 ° / 45 ° grafische Spectrodensitometer, ontworpen om onvergelijkbare nauwkeurigheid en de bruikbaarheid in de meest veeleisende drukwerk, verpakkingen, proofing en inktformule toepassingen.
De X-Rite 939 is de ultieme 0 ° / 45 ° grafische Spectrodensitometer, ontworpen om onvergelijkbare nauwkeurigheid en de bruikbaarheid in de meest veeleisende drukwerk, verpakkingen, proofing en inktformule toepassingen.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Compatibiliteit | 939 SpectroDensitometer SP62 Spehre Based Spectrometer |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 32 °C |
| Temperatuur bij opslag | 5 - 35 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 30 - 85 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 30 - 85 procent |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Gewicht | 3,5 g |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |