Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Vivitek NC-X500 draadloos presentatiesysteem HDMI Desktop
Artikelnummer
NC-X500
Login for pricing
Niet op voorraad
Vivitek NC-X500, Desktop, Zwart, 1920 x 1080 (HD 1080), 3840 x 2160, 1080p, 2160p, 60 fps, Extern
Categorie: Draadloze presentatiesystemen
| Artikelnummer | NC-X500 |
|---|---|
| EAN | 0813097025760 |
| Merk | Vivitek |
| Availability | N |
Vivitek NC-X500. Vormfactor: Desktop, Kleur van het product: Zwart. Ondersteunde grafische resoluties: 1920 x 1080 (HD 1080), 3840 x 2160, Ondersteunde video-modi: 1080p, 2160p, Maximale beeldsnelheid: 60 fps. Soort antenne: Extern. Wi-Fi-standaarden: 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wifi-standaard: Wi-Fi 5 (802.11ac), Frequentieband: 2.4, 5 GHz. Interface: HDMI
| Design | |
|---|---|
| Vormfactor | Desktop |
| Kleur van het product | Zwart |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kenmerken | |
| Ondersteunde grafische resoluties | 1920 x 1080 (HD 1080), 3840 x 2160 |
| Ondersteunde video-modi | 1080p, 2160p |
| Maximale beeldsnelheid | 60 fps |
| Screen mirroring | Ja |
| Miracast | Ja |
| Antenne | |
| Soort antenne | Extern |
| Antennas quantity | 2 |
| Netwerk | |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Frequentieband | 2.4, 5 GHz |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Dual-band | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Interface | HDMI |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| 3,5 mm-uitgang | Ja |
| HDMI versie | 2.0 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Energie | |
|---|---|
| Ingangsspanning | 5 V |
| Stroomverbruik (typisch) | 10 W |
| Stroom | 2 A |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android 11.0, Android 12.0, Android 13.0, Android 14.0, iOS 10.0, iOS 11.0, iOS 11.4, iOS 12, iOS 13 |
| Mac-compatibiliteit | Ja |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 96 mm |
| Diepte | 105 mm |
| Hoogte | 28 mm |
| Gewicht | 316 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Meegeleverde kabels | HDMI |
| Technische details | |
| Garantieperiode | 3 jaar |