Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Viewsonic VB-PEN-003 stylus-pen 35 g Zwart
Artikelnummer
VB-PEN-003
Login for pricing
Niet op voorraad
Viewsonic VB-PEN-003, Interactief scherm, Viewsonic, Zwart, IFP70, 35 g, 1 stuk(s)
Categorie: Stylus-pennen
| Artikelnummer | VB-PEN-003 |
|---|---|
| EAN | 0766907003307 |
| Merk | ViewSonic |
| Availability | N |
Viewsonic VB-PEN-003. Apparaatcompatibiliteit: Interactief scherm, Merkcompatibiliteit: Viewsonic, Kleur van het product: Zwart. Gewicht: 35 g. Aantal per verpakking: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 190 mm, Diepte verpakking: 62 mm. Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking: 2 stuk(s)
| Technische details | |
|---|---|
| Merkcompatibiliteit | Viewsonic |
| Kleur van het product | Zwart |
| Hoogte verpakking | 23 mm |
| Diepte verpakking | 62 mm |
| Compatibiliteit | IFP70 |
| Breedte verpakking | 190 mm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8529909300 |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht verpakking | 85 g |
| Hoogte verpakking | 23 mm |
| Diepte verpakking | 62 mm |
| Breedte verpakking | 190 mm |
| Gewicht | 35 g |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Merkcompatibiliteit | Viewsonic |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | IFP70 |
| Apparaatcompatibiliteit | Interactief scherm |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 85 g |
| Hoogte verpakking | 23 mm |
| Diepte verpakking | 62 mm |
| Breedte verpakking | 190 mm |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 2 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8529909300 |