Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Viewsonic ACP501 stylus-pen 20 g Zwart
Artikelnummer
ACP501-B0WW
Login for pricing
Niet op voorraad
Viewsonic ACP501, Universeel, Viewsonic, Zwart, Zwart, 20 g, 9 mm
Categorie: Stylus-pennen
| Artikelnummer | ACP501-B0WW |
|---|---|
| EAN | 0766907017847 |
| Merk | ViewSonic |
| Availability | N |
Viewsonic ACP501. Apparaatcompatibiliteit: Universeel, Merkcompatibiliteit: Viewsonic, Kleur van het product: Zwart. Gewicht: 20 g, Breedte: 9 mm, Diepte: 9 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 430 mm, Diepte verpakking: 290 mm. Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking: 100 stuk(s)
| Technische details | |
|---|---|
| Hoogte | 165,5 mm |
| Diepte | 9 mm |
| Breedte | 9 mm |
| Merkcompatibiliteit | Viewsonic |
| Kleur van het product | Zwart |
| Hoogte verpakking | 440 mm |
| Diepte verpakking | 290 mm |
| Breedte verpakking | 430 mm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8471607000 |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht verpakking | 720 g |
| Hoogte verpakking | 440 mm |
| Diepte verpakking | 290 mm |
| Breedte verpakking | 430 mm |
| Hoogte | 165,5 mm |
| Diepte | 9 mm |
| Breedte | 9 mm |
| Gewicht | 20 g |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Merkcompatibiliteit | Viewsonic |
| Kleur van het product | Zwart |
| Apparaatcompatibiliteit | Universeel |
| Tipkleur | Zwart |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 720 g |
| Hoogte verpakking | 440 mm |
| Diepte verpakking | 290 mm |
| Breedte verpakking | 430 mm |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 100 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8471607000 |