Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Vertiv Avocent MPU2-2032DAC-400 KVM-switch Rack-montage Zwart
Artikelnummer
MPU2-2032DAC-400
Login for pricing
Niet op voorraad
Vertiv Avocent MPU2-2032DAC-400, 1920 x 1080 Pixels, Full HD, Rack-montage, 40 W, 1U, Zwart
Categorie: KVM-switches
| Artikelnummer | MPU2-2032DAC-400 |
|---|---|
| EAN | 0636430091143 |
| Merk | Vertiv |
| Availability | N |
| Product Family | Avocent |
Vertiv Avocent MPU2-2032DAC-400. Aansluiting toetsenbord: USB, Aansluiting muis: USB, Aansluiting video: VGA. HD type: Full HD, Maximum resolutie: 1920 x 1080 Pixels. Kleur van het product: Zwart, Rackcapaciteit: 1U, Materiaal behuizing: Metaal. Stroombron: AC, Ingangsspanning: 100 - 240 V, Stroomverbruik (typisch): 40 W. Breedte: 431,8 mm, Diepte: 234,2 mm, Hoogte: 43,2 mm
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| USB-connectortype | USB Type-A |
| Seriële poort(en) | 1 |
| Aantal computers | 32 |
| Aansluiting toetsenbord | USB |
| Aansluiting muis | USB |
| Aansluiting video | VGA |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Aantal USB 2.0-Type-A-hubpoorten | 4 |
| Aantal RJ-45-poorten | 2 |
| Snoerlengte | 2 m |
| Prestatie | |
| HD type | Full HD |
| Maximum resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Snoerlengte | 2 m |
| Rack-montage | Ja |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Land van herkomst | Taiwan |
| Beeldscherm | |
| Ingebouwd display | Nee |
| Energie | |
| Stroombron | AC |
| Stroomverbruik (typisch) | 40 W |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Video | |
|---|---|
| HD type | Full HD |
| Maximum resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Kenmerken | |
| Land van herkomst | Taiwan |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 431,8 mm |
| Diepte | 234,2 mm |
| Hoogte | 43,2 mm |
| Gewicht | 3,18 kg |
| Breedte verpakking | 330 mm |
| Diepte verpakking | 530 mm |
| Hoogte verpakking | 206 mm |
| Gewicht verpakking | 5 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 330 mm |
| Diepte verpakking | 530 mm |
| Hoogte verpakking | 206 mm |
| Gewicht verpakking | 5 kg |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | Taiwan |