Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Ubiquiti UniFi 5G Max Outdoor Modem voor mobiele netwerken
Artikelnummer
U5G-MAX-OUTDOOR
Login for pricing
Niet op voorraad
Ubiquiti UniFi 5G Max Outdoor, Modem voor mobiele netwerken, Wit, Aluminium, Polycarbonaat (PC), Paalklem-/wandmontage, 2.5 Gigabit Ethernet, 3G, 4G, 5G
Categorie: Cellulaire netwerkapparaten
| Artikelnummer | U5G-MAX-OUTDOOR |
|---|---|
| EAN | 0810177162803 |
| Merk | Ubiquiti |
| Availability | N |
Ubiquiti UniFi 5G Max Outdoor. Soort apparaat: Modem voor mobiele netwerken, Kleur van het product: Wit, Materiaal behuizing: Aluminium, Polycarbonaat (PC). Interfacetype Ethernet LAN: 2.5 Gigabit Ethernet. Datanetwerk: 3G, 4G, 5G, 3G standaarden: UMTS, 4G standaard: LTE. Certificaten van naleving: CE, GCF, PTCRB. Internationale veiligheidscode (IP): IPX6, IP67
| Technische details | |
|---|---|
| Soort apparaat | Modem voor mobiele netwerken |
| Montage | Paalklem-/wandmontage |
| Datanetwerk | 3G, 4G, 5G |
| Certificaten van naleving | CE, GCF, PTCRB |
| Ethernet LAN-eigenschappen | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Interfacetype Ethernet LAN | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Cellulaire interface | |
| Aantal SIM cards | 1 |
| 3G standaarden | UMTS |
| 4G standaard | LTE |
| Design | |
| Soort apparaat | Modem voor mobiele netwerken |
| Montage | Paalklem-/wandmontage |
| Materiaal behuizing | Aluminium, Polycarbonaat (PC) |
| Kleur van het product | Wit |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Reset button | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
| Draadloos LAN | |
| Wifi | Nee |
| Mobiel netwerken | |
| Datanetwerk | 3G, 4G, 5G |
| Aantal SIM cards | 1 |
| Aantal SIM cards tegelijk | 1 |
| 3G standaarden | UMTS |
| 4G standaard | LTE |
| 5G-standaard | Sub6 NR, Sub6 NSA, Sub6 SA |
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | CE, GCF, PTCRB |
| Materiaal | |
| Materiaal behuizing | Aluminium, Polycarbonaat (PC) |
| Prestatie | |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IPX6, IP67 |
| Energie | |
| Type stroombron | Power over Ethernet (PoE) |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -40 - 65 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 1,2 kg |
| Breedte | 165 mm |
| Diepte | 66,9 mm |
| Hoogte | 220 mm |