Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Ubiquiti UniFi 5G Max Modem voor mobiele netwerken
Artikelnummer
U5G-MAX
Login for pricing
Niet op voorraad
Ubiquiti UniFi 5G Max, Modem voor mobiele netwerken, Wit, Polycarbonaat (PC), Aluminium, Bureau-/wand-/raammontage, 3,3 cm (1.3"), 2.5 Gigabit Ethernet
Categorie: Cellulaire netwerkapparaten
| Artikelnummer | U5G-MAX |
|---|---|
| EAN | 0810177161905 |
| Merk | Ubiquiti |
| Availability | N |
Ubiquiti UniFi 5G Max. Soort apparaat: Modem voor mobiele netwerken, Kleur van het product: Wit, Materiaal behuizing: Polycarbonaat (PC), Aluminium. Interfacetype Ethernet LAN: 2.5 Gigabit Ethernet. Datanetwerk: 3G, 4G, 5G, 3G standaarden: UMTS, 4G standaard: LTE. Certificaten van naleving: CE, GCF, PTCRB. Soort antenne: Intern
| Technische details | |
|---|---|
| Soort apparaat | Modem voor mobiele netwerken |
| Montage | Bureau-/wand-/raammontage |
| Ingebouwd display | Ja |
| Datanetwerk | 3G, 4G, 5G |
| Certificaten van naleving | CE, GCF, PTCRB |
| Ethernet LAN-eigenschappen | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Interfacetype Ethernet LAN | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Cellulaire interface | |
| Aantal SIM cards | 2 |
| 3G standaarden | UMTS |
| 4G standaard | LTE |
| Design | |
| Soort apparaat | Modem voor mobiele netwerken |
| Montage | Bureau-/wand-/raammontage |
| Materiaal behuizing | Polycarbonaat (PC), Aluminium |
| Ingebouwd display | Ja |
| Kleur van het product | Wit |
| Beeldschermdiagonaal | 3,3 cm (1.3") |
| Reset button | Ja |
| Draadloos LAN | |
| Wifi | Nee |
| Mobiel netwerken | |
| Datanetwerk | 3G, 4G, 5G |
| Aantal SIM cards | 2 |
| 3G standaarden | UMTS |
| 4G standaard | LTE |
| SIM card type | NanoSIM + eSIM |
| Gegevensoverdrachtssnelheid (LTE) (upload) | 210 Mbit/s |
| Gegevensoverdrachtssnelheid (LTE) (download) | 1600 Mbit/s |
| 5G-standaard | Sub6 SA, Sub6 NSA, NR |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Certificaten | |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, GCF, PTCRB |
| Materiaal | |
| Materiaal behuizing | Polycarbonaat (PC), Aluminium |
| Prestatie | |
| Soort antenne | Intern |
| Antennas quantity | 4 |
| Antenne | |
| Soort antenne | Intern |
| Antennas quantity | 4 |
| Energie | |
| Type stroombron | Power over Ethernet (PoE) |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 410 g |
| Breedte | 109 mm |
| Diepte | 33,8 mm |
| Hoogte | 180 mm |