Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Ubiquiti ULTRA gateway/controller 1000 Mbit/s
Artikelnummer
UCG-ULTRA-UK
Login for pricing
Niet op voorraad
Ubiquiti ULTRA, Wit, Polycarbonaat (PC), LAN, 1000 Mbit/s, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45)
Categorie: Gateways/controllers
| Artikelnummer | UCG-ULTRA-UK |
|---|---|
| EAN | 0810084695456 |
| Merk | Ubiquiti |
| Availability | N |
Ubiquiti ULTRA. Kleur van het product: Wit, Behuizingsmateriaal: Polycarbonaat (PC), LED-indicatoren: LAN. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 10/100/1000Base-T(X). WAN-poort: Ethernet (RJ-45). Vermogensverbruik (max): 6,2 W, Ingangsspanning: 100 - 240 V, Spanning: 5 V. Breedte: 141,8 mm, Diepte: 127,6 mm, Hoogte: 30 mm
| Design | |
|---|---|
| LED-indicatoren | LAN |
| Certificering | CE, FCC, IC |
| Kleur van het product | Wit |
| Behuizingsmateriaal | Polycarbonaat (PC) |
| Prestatie | |
| Besturings -en afbeeldingseenheid | Ja |
| Protocollen | |
| DHCP server | Ja |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 1000 Mbit/s |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Beveiliging | |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Firewall | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| WAN-poort | Ethernet (RJ-45) |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 4 |
| Beheerfuncties | |
| Reset button | Ja |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Energie | |
|---|---|
| Spanning | 5 V |
| Output current | 3 A |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Vermogensverbruik (max) | 6,2 W |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 520 g |
| Hoogte | 30 mm |
| Diepte | 127,6 mm |
| Breedte | 141,8 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | LAN (RJ-45) |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Technische details | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Indicatie | |
| LED-indicatoren | LAN |
| Beeldscherm | |
| Besturings -en afbeeldingseenheid | Ja |
| Certificaten | |
| Certificering | CE, FCC, IC |