Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Ubiquiti UCG-Industrial gateway/controller 1000, 2500, 10000 Mbit/s
Artikelnummer
UCG-INDUSTRIAL
Login for pricing
Niet op voorraad
Ubiquiti UCG-Industrial, Zwart, Rek/Bureaublad/Wand, Status, Intern, RP-SMA, 5 dBi
Categorie: Gateways/controllers
| Artikelnummer | UCG-INDUSTRIAL |
|---|---|
| EAN | 0810177162827 |
| Merk | Ubiquiti |
| Availability | N |
Ubiquiti UCG-Industrial. Kleur van het product: Zwart, Montagewijze: Rek/Bureaublad/Wand, LED-indicatoren: Status. Soort antenne: Intern, Aansluiting antenne: RP-SMA, Antenne versterkingsniveau (max): 5 dBi. Processorfabrikant: ARM, Processorfamilie: ARM Cortex, Frequentie van processor: 2200 MHz. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000,2500,10000 Mbit/s, Netwerkstandaard: IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11be, Ondersteunde WLAN data-overdrachtsnelheden: 6,9,12,18,24,36,48,54,5.5,1,2,11,6.5,2402,1732 Mbit/s. WAN-poort: Ethernet (RJ-45), SFP+
| Design | |
|---|---|
| LED-indicatoren | Status |
| Montagewijze | Rek/Bureaublad/Wand |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kenmerken | |
| Soort antenne | Intern |
| Antenne versterkingsniveau (max) | 5 dBi |
| Aansluiting antenne | RP-SMA |
| Antennas quantity | 2 |
| Prestatie | |
| Type processor | Ja |
| Intern geheugentype | DDR4 |
| Intern geheugen | 3000 MB |
| Frequentie van processor | 2200 MHz |
| Aantal geïnstalleerde processoren | 1 |
| Besturings -en afbeeldingseenheid | Nee |
| Processorfamilie | ARM Cortex |
| Processorfabrikant | ARM |
| Netwerk | |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11be |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 1000,2500,10000 Mbit/s |
| Wifi | Ja |
| Overdrachtssnelheid | 4,3 Gbit/s |
| Ondersteunde WLAN data-overdrachtsnelheden | 6,9,12,18,24,36,48,54,5.5,1,2,11,6.5,2402,1732 Mbit/s |
| Load balancing | Ja |
| Beveiliging | |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Firewall | Ja |
| Network address translation (NAT) | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| WAN-poort | Ethernet (RJ-45), SFP+ |
| Aantal SIM cards tegelijk | 2 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 5 |
| SIM-kaartsleuf | Ja |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Aantal SFP+-poorten | 1 |
| Beheerfuncties | |
| Reset button | Ja |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Energie | |
| Warmtedissipatie | 85 BTU/h |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Netvoeding | 350 W |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| DC voltage input | 50 - 57 V |
| Vermogensverbruik (max) | 28 W |
| Elektrostatische ontlading (ESD) bescherming | Ja |
| Bescherming tegen elektrostatische ontlading (ESD) (lucht) | 8 kV |
| Bescherming elektrostatische ontlading (ESD) (contact) | 4 kV |
| Bescherming tegen elektromagnetische straling (EMP) | Ja |
| Bescherming tegen elektromagnetische straling (EMP) (lucht) | 8 kV |
| Bescherming tegen elektromagnetische straling (EMP) (contact) | 4 kV |
| Software | |
| Compatibele besturingssystemen | Android, iOS |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Gewicht | 2,4 kg |
| Hoogte | 43,7 mm |
| Diepte | 203,5 mm |
| Breedte | 307,9 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -30 - 50 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Technische details | |
| Type processor | Ja |
| Soort antenne | Intern |
| Wifi | Ja |
| Antenne versterkingsniveau (max) | 5 dBi |
| Ondersteunde WLAN data-overdrachtsnelheden | 6,9,12,18,24,36,48,54,5.5,1,2,11,6.5,2402,1732 Mbit/s |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Frequentie van processor | 2200 MHz |
| Aantal SIM cards tegelijk | 2 |
| Aantal geïnstalleerde processoren | 1 |
| Aansluiting antenne | RP-SMA |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), Industry Canada (IC), National Defense Authorization Act (NDAA) |
| Indicatie | |
| LED-indicatoren | Status |
| Geheugen | |
| Intern geheugentype | DDR4 |
| Intern geheugen | 3000 MB |
| Beeldscherm | |
| Besturings -en afbeeldingseenheid | Nee |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), Industry Canada (IC), National Defense Authorization Act (NDAA) |
| Antenne | |
| Soort antenne | Intern |
| Antenne versterkingsniveau (max) | 5 dBi |
| Aansluiting antenne | RP-SMA |
| Antennas quantity | 2 |