Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Ubiquiti Phone Touch Slimme telefoon Zwart
Artikelnummer
UTP-TOUCH-U
Login for pricing
Op voorraad
Ubiquiti Phone Touch, Slimme telefoon, Handset met snoer, Luidspreker, Zwart
Ubiquiti Phone Touch Slimme telefoon Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Telefoons
| Artikelnummer | UTP-TOUCH-U |
|---|---|
| EAN | 0810084691915 |
| Merk | Ubiquiti |
| Availability | Y |
Ubiquiti Phone Touch. Soort: Slimme telefoon, Handset type: Handset met snoer. Luidspreker. Beeldschermdiagonaal: 12,7 cm (5"). Kleur van het product: Zwart. Aantal handsets inclusief: 1
| Prestatie | |
|---|---|
| Handset type | Handset met snoer |
| Soort | Slimme telefoon |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Montagewijze | Bureau |
| Telefoonfuncties | |
| Luidspreker | Ja |
| Microfoon mute | Ja |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 32000 MB |
| RAM-capaciteit | 2000 MB |
| Indicatie | |
| LED-indicatoren | Ja |
| Beeldscherm | |
| Ingebouwd display | Ja |
| Touchscreen | Ja |
| Resolutie | 720 x 1280 Pixels |
| Beeldschermdiagonaal | 12,7 cm (5") |
| Display met achtergrondverlichting | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Headset aansluiting(en) | 3,5 mm |
| Hoeveelheid Power over Ethernet (PoE) ports | 1 |
| RJ-45 ports hoeveelheid | 2 |
| Processor | |
| Type processor | Ja |
| Processorfabrikant | ARM |
| Processor architectuur | ARM Cortex-A53 |
| Netwerk | |
|---|---|
| Bluetooth-versie | 4.2 |
| Bluetooth | Ja |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 1000 Mbit/s |
| Multimedia | |
| Camera voorzijde | Ja |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 5 MP |
| Videoresoluties | 2592 x 1944 Pixels |
| Privacycamera | Ja |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 166 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Hoogte | 183 mm |
| Gewicht | 1,1 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal handsets inclusief | 1 |
| Duurzaamheid | |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC) |
| Certificaten | |
| Certificering | FCC, IC, CE |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Technische details | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC) |
| Overige specificaties | |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Bluetooth-versie | 4.2 |
| Bluetooth | Ja |