Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Ubiquiti Dream Machine Special Edition gateway/controller 1000 Mbit/s
Artikelnummer
UDM-SE-UK
Login for pricing
Niet op voorraad
Ubiquiti Dream Machine Special Edition, Roestvrijstaal, 1U, Aluminium, Rekmontage, HDD, LAN, ARM
Categorie: Gateways/controllers
| Artikelnummer | UDM-SE-UK |
|---|---|
| EAN | 0810084690550 |
| Merk | Ubiquiti |
| Availability | N |
Ubiquiti Dream Machine Special Edition. Kleur van het product: Roestvrijstaal, Rackcapaciteit: 1U, Behuizingsmateriaal: Aluminium. Processorfabrikant: ARM, Processorfamilie: ARM Cortex, Processormodel: Cortex-A57. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000 Mbit/s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3af, IEEE 802.3at. WAN-poort: Ethernet (RJ-45). Ingangsspanning: 100 - 240 V, Frequentie: 50/60 Hz, Stroom: 4.4 A
| Design | |
|---|---|
| LED-indicatoren | HDD, LAN |
| Certificering | CE, FCC, IC |
| Montagewijze | Rekmontage |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Kleur van het product | Roestvrijstaal |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
| Prestatie | |
| Type processor | Ja |
| Intern geheugentype | DDR4 |
| Intern geheugen | 4096 MB |
| Frequentie van processor | 1700 MHz |
| Flash memory | 16384 MB |
| Aantal geïnstalleerde processoren | 1 |
| Besturings -en afbeeldingseenheid | Ja |
| Processormodel | Cortex-A57 |
| Processorfamilie | ARM Cortex |
| Processorfabrikant | ARM |
| SSD capaciteit | 128 GB |
| Protocollen | |
| DHCP server | Ja |
| Netwerk | |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Ja |
| Beveiliging | |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Firewall | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| WAN-poort | Ethernet (RJ-45) |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 8 |
| Aantal SFP+-poorten | 2 |
| Beheerfuncties | |
| Reset button | Ja |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Energie | |
| Stroom | 4.4 A |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Netvoeding | 240 W |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Gewicht | 4,95 kg |
| Hoogte | 43,7 mm |
| Diepte | 285,6 mm |
| Breedte | 442,4 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Technische details | |
| Type processor | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Frequentie van processor | 1700 MHz |
| Aantal geïnstalleerde processoren | 1 |
| Indicatie | |
| LED-indicatoren | HDD, LAN |
| Geheugen | |
| Intern geheugentype | DDR4 |
| Intern geheugen | 4096 MB |
| Flash memory | 16384 MB |
| Beeldscherm | |
| Touchscreen | Ja |
| Besturings -en afbeeldingseenheid | Ja |
| Beeldschermdiagonaal | 3,3 cm (1.3") |
| Certificaten | |
| Certificering | CE, FCC, IC |