Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Ubiquiti Cloud Key Gen2 gateway/controller 10, 100, 1000 Mbit/s
Artikelnummer
UCK-G2-PLUS
Login for pricing
Niet op voorraad
Ubiquiti Cloud Key Gen2, Zwart, Grijs, Stroom, CE, FCC, IC, APQ8053, 3000 MB, 1 TB
Categorie: Gateways/controllers
| Artikelnummer | UCK-G2-PLUS |
|---|---|
| EAN | 0817882024532 |
| Merk | Ubiquiti |
| Availability | N |
Ubiquiti Cloud Key Gen2. Kleur van het product: Zwart, Grijs, LED-indicatoren: Stroom, Certificering: CE, FCC, IC. Processormodel: APQ8053, Intern geheugen: 3000 MB, HDD capaciteit: 1 TB. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3af. Breedte: 131,2 mm, Diepte: 134,2 mm, Hoogte: 27,1 mm
| Design | |
|---|---|
| LED-indicatoren | Stroom |
| Certificering | CE, FCC, IC |
| Kleur van het product | Zwart, Grijs |
| Prestatie | |
| Type processor | Ja |
| Intern geheugen | 3000 MB |
| Flash memory | 32000 MB |
| Besturings -en afbeeldingseenheid | Nee |
| Processormodel | APQ8053 |
| HDD capaciteit | 1 TB |
| Netwerk | |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3af |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Beheerfuncties | |
| Reset button | Ja |
| Energie | |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 582 g |
| Hoogte | 27,1 mm |
| Diepte | 134,2 mm |
| Breedte | 131,2 mm |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 35 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
| Technische details | |
| Type processor | Ja |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Indicatie | |
| LED-indicatoren | Stroom |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 3000 MB |
| Flash memory | 32000 MB |
| Beeldscherm | |
| Besturings -en afbeeldingseenheid | Nee |
| Certificaten | |
| Certificering | CE, FCC, IC |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |