Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
TSC MH241P labelprinter Direct thermisch/Thermische overdracht 203 x 203 DPI 356 mm/sec Bedraad en draadloos Ethernet LAN Wifi Bluetooth
Artikelnummer
MH241P-A001-0302
Login for pricing
Niet op voorraad
TSC MH241P, Direct thermisch/Thermische overdracht, 203 x 203 DPI, 356 mm/sec, Bedraad en draadloos, Zwart
Categorie: Labelprinters
| Artikelnummer | MH241P-A001-0302 |
|---|---|
| EAN | 5704174872351 |
| Merk | TSC |
| Availability | N |
TSC MH241P. Printtechnologie: Direct thermisch/Thermische overdracht, Maximale resolutie: 203 x 203 DPI, Printsnelheid (metrisch): 356 mm/sec. Connectiviteitstechnologie: Bedraad en draadloos, Ethernet LAN, Wifi, Bluetooth, USB-poort. Kleur van het product: Zwart
| Printsnelheid | |
|---|---|
| Printtechnologie | Direct thermisch/Thermische overdracht |
| Kleur | Nee |
| Printsnelheid (metrisch) | 356 mm/sec |
| Maximale resolutie | 203 x 203 DPI |
| Maximale print hoogte | 2,54 cm |
| Maximale print breedte | 10,4 cm |
| Aantal afdrukbare punten | 8 dot |
| Beeldscherm | |
| Beeldschermdiagonaal | 10,2 cm (4") |
| Kleurenscherm | Ja |
| Beeldscherm | LCD |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 256 MB |
| Flash memory | 512 MB |
| Papier | |
| Lint-wijdte | 11,4 cm |
| Lint-lente | 600 m |
| Maximum media lengte | 11,4 cm |
| Poorten & interfaces | |
| Wifi | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| RS-232 port | 1 |
| Bluetooth | Ja |
| USB-poort | Ja |
| Prestatie | |
| Ingebouwde streepjescodes | 1D, 2D, AZTECCODE, China post, Code 11, Code 128 (A/B/C), Code 39, Code 93, Code-128 Codabar Library, Code128UCC, Datamatrix, EAN128, EAN13, EAN8, GS1 DataBar, Interleaved 2/5, MSI, MaxiCode, PDF417, POSTNET, Plessey, QR Code, UPC-A, UPC-E |
| Lint-wijdte | 11,4 cm |
| Lint-lente | 600 m |
| Type processor | Ja |
| Intern geheugen | 256 MB |
| Flash memory | 512 MB |
| Paginabeschrijving talen | DPL, EPL, TSPL, TSPL-EZ, ZPL, ZPL II |
| Tape/bandeindedetectie | Ja |
| Design | |
|---|---|
| Beeldschermdiagonaal | 10,2 cm (4") |
| Kleurenscherm | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Beeldscherm | LCD |
| Soort bediening | Touch |
| Ingebouwd display | Ja |
| Energie | |
| AC-adapter, uitgangsstroom | 1,4 A |
| AC-adapter, uitgangsspanning | 36 V |
| Gemiddeld stroomverbruik tijdens printen | 243 W |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Eisen aan de omgeving | |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 45 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 25 - 85 procent |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -40 - 60 °C |
| Temperatuur bij opslag | 10 - 90 °C |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 276 mm |
| Diepte | 502 mm |
| Hoogte | 412 mm |
| Gewicht | 18,9 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | AC, USB |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | BIS, BSMI, CCC, CE, EAC, Federal Communications Commission (FCC), KC, RCM, TÜV mark, cUL |