Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Tripp Lite U460-004-4A-AL interface hub USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C 5000 Mbit/s Zwart
Artikelnummer
U460-004-4A-AL
Login for pricing
Niet op voorraad
Tripp Lite U460-004-4A-AL, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, 5000 Mbit/s, Zwart, Aluminium, 0,22 m
Categorie: Interface hubs
| Artikelnummer | U460-004-4A-AL |
|---|---|
| EAN | 0037332214010 |
| Merk | Eaton |
| Availability | N |
Tripp Lite U460-004-4A-AL. Hostinterface: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, Hub-interfaces: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A. Overdrachtssnelheid: 5000 Mbit/s, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Aluminium. Stroomverbruik (typisch): 0,7 W, Output current: 1,5 A. Breedte: 61 mm, Diepte: 10 mm, Hoogte: 41 mm. Breedte verpakking: 151,1 mm, Diepte verpakking: 80 mm, Hoogte verpakking: 20,1 mm
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Hostinterface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 4 |
| Aantal poorten | 4 |
| Hub-interfaces | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Snoerlengte | 0,22 m |
| Kenmerken | |
| Land van herkomst | China |
| Overdrachtssnelheid | 5000 Mbit/s |
| Snoerlengte | 0,22 m |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Plug and play | Ja |
| Certificering | CE, FCC, REACH |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Hostinterface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Energie | |
| Stroomverbruik (typisch) | 0,7 W |
| Stroomvoorziening via USB | Ja |
| Output current | 1,5 A |
| Prestatie | |
| Certificering | CE, FCC, REACH |
| Overdrachtssnelheid | 5000 Mbit/s |
| Plug and play | Ja |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84719000 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 61 mm |
| Diepte | 10 mm |
| Hoogte | 41 mm |
| Gewicht | 40 g |
| Breedte verpakking | 151,1 mm |
| Diepte verpakking | 80 mm |
| Hoogte verpakking | 20,1 mm |
| Gewicht verpakking | 80 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Type verpakking | Doos |
| Breedte verpakking | 151,1 mm |
| Diepte verpakking | 80 mm |
| Hoogte verpakking | 20,1 mm |
| Gewicht verpakking | 80 g |
| Design | |
| Land van herkomst | China |
| Snoerlengte | 0,22 m |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificering | CE, FCC, REACH |
| Kleur kabel | Zwart |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur, bereik | 32 - 122 °F |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 75 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 85 procent |
| Technische details | |
| Land van herkomst | China |
| Bedrijfstemperatuur, bereik | 32 - 122 °F |
| Kleur kabel | Zwart |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 230,1 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 165,1 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 100,1 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 1,1 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 10037332214017 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84719000 |
| Inhoud van de verpakking | |
| Type verpakking | Doos |