Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Tripp Lite U444-06N-MDP-AL USB grafische adapter 3840 x 2160 Pixels Zilver, Wit
Artikelnummer
U444-06N-MDP-AL
Categorie: USB grafische adapters
| Artikelnummer | U444-06N-MDP-AL |
|---|---|
| EAN | 0037332236128 |
| Merk | Eaton |
| Availability | N |
Tripp Lite U444-06N-MDP-AL. Maximum resolutie: 3840 x 2160 Pixels, Ondersteunde video-modi: 1080p, 2160p, Certificering: CE, FCC, REACH. Kleur van het product: Zilver, Wit, Materiaal behuizing: Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Aluminium, Polyvinyl chloride (PVC). Breedte: 50 mm, Diepte: 25 mm, Hoogte: 10 mm. Type verpakking: Doos, Breedte verpakking: 119,9 mm, Diepte verpakking: 100,1 mm. Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking: 10 stuk(s), (Buitenste) hoofdverpakking breedte: 255 mm, (Buitenste) hoofdverpakking lengte: 119,9 mm
| Prestatie | |
|---|---|
| Ondersteunde video-modi | 1080p, 2160p |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| Maximum resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Certificering | CE, FCC, REACH |
| Design | |
| Kleur van het product | Zilver, Wit |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Aluminium, Polyvinyl chloride (PVC) |
| Type verpakking | Doos |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 50 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Hoogte | 10 mm |
| Gewicht | 30 g |
| Breedte verpakking | 119,9 mm |
| Diepte verpakking | 100,1 mm |
| Hoogte verpakking | 20,1 mm |
| Gewicht verpakking | 40 g |
| Technische details | |
|---|---|
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 119,9 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 115,1 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 660 g |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 255 mm |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 10037332236125 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 70 °C |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 119,9 mm |
| Diepte verpakking | 100,1 mm |
| Hoogte verpakking | 20,1 mm |
| Gewicht verpakking | 40 g |
| Type verpakking | Doos |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | Vietnam |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 119,9 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 115,1 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 660 g |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 255 mm |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 10037332236125 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |