Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Tripp Lite U444-06N-HDV4K USB grafische adapter 3840 x 2160 Pixels Wit
Artikelnummer
U444-06N-HDV4K
Categorie: USB grafische adapters
| Artikelnummer | U444-06N-HDV4K |
|---|---|
| EAN | 0037332203571 |
| Merk | Eaton |
| Availability | N |
Tripp Lite U444-06N-HDV4K. Maximum resolutie: 3840 x 2160 Pixels, Maximale resolutie (DVI): 1920 x 1080 Pixels, Maximale resolutie (HDMI): 3840 x 2160 Pixels. Kleur van het product: Wit. Gewicht: 50 g. Breedte verpakking: 140 mm, Diepte verpakking: 100,1 mm, Hoogte verpakking: 23,1 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Prestatie | |
|---|---|
| Maximum resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Maximale resolutie (DVI) | 1920 x 1080 Pixels |
| Maximale resolutie (HDMI) | 3840 x 2160 Pixels |
| Certificering | CE, FCC |
| Design | |
| Kleur van het product | Wit |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 50 g |
| Breedte verpakking | 140 mm |
| Diepte verpakking | 100,1 mm |
| Hoogte verpakking | 23,1 mm |
| Gewicht verpakking | 70 g |
| Technische details | |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 134,9 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 119,9 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 870 g |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 294,9 mm |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 10037332203578 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 70 °C |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 140 mm |
| Diepte verpakking | 100,1 mm |
| Hoogte verpakking | 23,1 mm |
| Gewicht verpakking | 70 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | Vietnam |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 134,9 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 119,9 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 870 g |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 294,9 mm |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 10037332203578 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |