Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Tripp Lite U444-06N-HD-AM USB grafische adapter Wit
Artikelnummer
U444-06N-HD-AM
Login for pricing
Niet op voorraad
Tripp Lite U444-06N-HD-AM, 3840 x 2160 Pixels, Wit, 20 g, 119,9 mm, 100,1 mm, 20,1 mm
Categorie: USB grafische adapters
| Artikelnummer | U444-06N-HD-AM |
|---|---|
| EAN | 0037332189325 |
| Merk | Eaton |
| Availability | N |
Tripp Lite U444-06N-HD-AM. Maximale resolutie (HDMI): 3840 x 2160 Pixels. Kleur van het product: Wit. Gewicht: 20 g. Breedte verpakking: 119,9 mm, Diepte verpakking: 100,1 mm, Hoogte verpakking: 20,1 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Prestatie | |
|---|---|
| Maximale resolutie (HDMI) | 3840 x 2160 Pixels |
| Design | |
| Kleur van het product | Wit |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 20 g |
| Breedte verpakking | 119,9 mm |
| Diepte verpakking | 100,1 mm |
| Hoogte verpakking | 20,1 mm |
| Gewicht verpakking | 30 g |
| Technische details | |
|---|---|
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 119,9 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 115,1 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 520 g |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 255 mm |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 10037332189322 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 119,9 mm |
| Diepte verpakking | 100,1 mm |
| Hoogte verpakking | 20,1 mm |
| Gewicht verpakking | 30 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | Vietnam |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 119,9 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 115,1 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 520 g |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 255 mm |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 10037332189322 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |