Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Tripp Lite U444-06N-H4UB-C USB grafische adapter Zwart
Artikelnummer
U444-06N-H4UB-C
Login for pricing
Niet op voorraad
Tripp Lite U444-06N-H4UB-C, CE, FCC, REACH, Zwart, 40 mm, 59 mm, 14 mm, 30 g
Categorie: USB grafische adapters
| Artikelnummer | U444-06N-H4UB-C |
|---|---|
| EAN | 0037332210678 |
| Merk | Eaton |
| Availability | N |
Tripp Lite U444-06N-H4UB-C. Certificering: CE, FCC, REACH. Kleur van het product: Zwart. Breedte: 40 mm, Diepte: 59 mm, Hoogte: 14 mm. Breedte verpakking: 119,9 mm, Diepte verpakking: 100,1 mm, Hoogte verpakking: 20,1 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Prestatie | |
|---|---|
| Certificering | CE, FCC, REACH |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 40 mm |
| Diepte | 59 mm |
| Hoogte | 14 mm |
| Gewicht | 30 g |
| Breedte verpakking | 119,9 mm |
| Diepte verpakking | 100,1 mm |
| Hoogte verpakking | 20,1 mm |
| Gewicht verpakking | 40 g |
| Technische details | |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 119,9 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 115,1 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 660 g |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 255 mm |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 10037332210675 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 85 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 90 procent |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 119,9 mm |
| Diepte verpakking | 100,1 mm |
| Hoogte verpakking | 20,1 mm |
| Gewicht verpakking | 40 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | Vietnam |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 119,9 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 115,1 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 660 g |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 255 mm |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 10037332210675 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |