Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Tripp Lite U444-06N-H4U-C USB grafische adapter 3840 x 2160 Pixels Wit
Artikelnummer
U444-06N-H4U-C
Categorie: USB grafische adapters
| Artikelnummer | U444-06N-H4U-C |
|---|---|
| EAN | 0037332193957 |
| Merk | Eaton |
| Availability | N |
Tripp Lite U444-06N-H4U-C. Maximum resolutie: 3840 x 2160 Pixels, Ondersteunde grafische resoluties: 3840 x 2160. Kleur van het product: Wit. Gewicht: 30 g. Breedte verpakking: 119,9 mm, Diepte verpakking: 100,1 mm, Hoogte verpakking: 20,1 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Prestatie | |
|---|---|
| Ondersteunde grafische resoluties | 3840 x 2160 |
| Maximum resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Design | |
| Kleur van het product | Wit |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 30 g |
| Breedte verpakking | 119,9 mm |
| Diepte verpakking | 100,1 mm |
| Hoogte verpakking | 20,1 mm |
| Gewicht verpakking | 40 g |
| Technische details | |
|---|---|
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 119,9 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 115,1 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 660 g |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 255 mm |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 10037332193954 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 119,9 mm |
| Diepte verpakking | 100,1 mm |
| Hoogte verpakking | 20,1 mm |
| Gewicht verpakking | 40 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | Vietnam |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 119,9 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 115,1 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 660 g |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 255 mm |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 10037332193954 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |