Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Tripp Lite U444-06N-DGU-C USB grafische adapter Wit
Artikelnummer
U444-06N-DGU-C
Login for pricing
Niet op voorraad
Tripp Lite U444-06N-DGU-C, 1920 x 1080 (HD 1080), 1080p, Wit, 40 g, 99,1 mm, 144,8 mm
Categorie: USB grafische adapters
| Artikelnummer | U444-06N-DGU-C |
|---|---|
| EAN | 0037332193919 |
| Merk | Eaton |
| Availability | N |
Tripp Lite U444-06N-DGU-C. Ondersteunde grafische resoluties: 1920 x 1080 (HD 1080), Ondersteunde video-modi: 1080p. Kleur van het product: Wit. Gewicht: 40 g. Breedte verpakking: 99,1 mm, Diepte verpakking: 144,8 mm, Hoogte verpakking: 23,1 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Prestatie | |
|---|---|
| Ondersteunde video-modi | 1080p |
| Ondersteunde grafische resoluties | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Design | |
| Kleur van het product | Wit |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 40 g |
| Breedte verpakking | 99,1 mm |
| Diepte verpakking | 144,8 mm |
| Hoogte verpakking | 23,1 mm |
| Gewicht verpakking | 90 g |
| Technische details | |
|---|---|
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 160 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 119,9 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 780 g |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 249,9 mm |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 10037332193916 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 99,1 mm |
| Diepte verpakking | 144,8 mm |
| Hoogte verpakking | 23,1 mm |
| Gewicht verpakking | 90 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 160 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 119,9 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 780 g |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 249,9 mm |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 10037332193916 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |