Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Tripp Lite U444-003-DP USB grafische adapter 3840 x 2160 Pixels Zwart
Artikelnummer
U444-003-DP
Categorie: USB grafische adapters
| Artikelnummer | U444-003-DP |
|---|---|
| EAN | 0037332210371 |
| Merk | Eaton |
| Availability | N |
Tripp Lite U444-003-DP. Maximum resolutie: 3840 x 2160 Pixels, Certificering: CE, FCC, REACH. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Polyvinyl chloride (PVC). Gewicht: 72,58 g. Breedte verpakking: 177,8 mm, Diepte verpakking: 12,7 mm, Hoogte verpakking: 228,6 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Prestatie | |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.2 |
| Maximum resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Certificering | CE, FCC, REACH |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 72,58 g |
| Breedte verpakking | 177,8 mm |
| Diepte verpakking | 12,7 mm |
| Hoogte verpakking | 228,6 mm |
| Gewicht verpakking | 80 g |
| Technische details | |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 25,4 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 401,3 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 800 g |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 350,5 mm |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 10037332210378 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 70 °C |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 177,8 mm |
| Diepte verpakking | 12,7 mm |
| Hoogte verpakking | 228,6 mm |
| Gewicht verpakking | 80 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | Vietnam |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 25,4 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 401,3 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 800 g |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 350,5 mm |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 10037332210378 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |