Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Tripp Lite U428-000-F tussenstuk voor kabels USB C USB 3.0 A Zwart
Artikelnummer
U428-000-F
Tripp Lite U428-000-F tussenstuk voor kabels USB C USB 3.0 A Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Tussenstukken voor kabels
| Artikelnummer | U428-000-F |
|---|---|
| EAN | 5057454622888 |
| Merk | Tripp Lite |
| Availability | Y |
Tripp Lite U428-000-F. Aansluiting 1: USB C, Aansluiting 2: USB 3.0 A, Contact geleider materiaal: Goud. Kleur van het product: Zwart
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Aansluiting 1 | USB C |
| Aansluiting 2 | USB 3.0 A |
| Contact geleider materiaal | Goud |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Prestatie | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Overdrachtssnelheid | 5 Gbit/s |
| Land van herkomst | Vietnam |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 4,5 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 99,1 mm |
| Diepte verpakking | 12,7 mm |
| Hoogte verpakking | 149,9 mm |
| Gewicht verpakking | 10 g |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Technische details | |
| Land van herkomst | Vietnam |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | Vietnam |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | Vietnam |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 110 g |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 350,5 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 25,4 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 350,5 mm |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 10037332190823 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8471,80,1000 |