Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Tripp Lite U344-001-HDMI-R USB grafische adapter Zwart
Artikelnummer
U344-001-HDMI-R
Login for pricing
Niet op voorraad
Tripp Lite U344-001-HDMI-R, Zwart, 34,9 mm, 85,7 mm, 15,9 mm, 50 g, 134,6 mm
Categorie: USB grafische adapters
| Artikelnummer | U344-001-HDMI-R |
|---|---|
| EAN | 0037332174208 |
| Merk | Eaton |
| Availability | N |
Tripp Lite U344-001-HDMI-R. Kleur van het product: Zwart. Breedte: 34,9 mm, Diepte: 85,7 mm, Hoogte: 15,9 mm. Breedte verpakking: 134,6 mm, Diepte verpakking: 88,9 mm, Hoogte verpakking: 22,9 mm. Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking: 100 stuk(s), (Buitenste) hoofdverpakking breedte: 475 mm, (Buitenste) hoofdverpakking lengte: 279,4 mm
| Design | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 34,9 mm |
| Diepte | 85,7 mm |
| Hoogte | 15,9 mm |
| Gewicht | 50 g |
| Breedte verpakking | 134,6 mm |
| Diepte verpakking | 88,9 mm |
| Hoogte verpakking | 22,9 mm |
| Gewicht verpakking | 90 g |
| Technische details | |
|---|---|
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 279,4 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 304,8 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 100 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 10 kg |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 475 mm |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 10037332174205 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 134,6 mm |
| Diepte verpakking | 88,9 mm |
| Hoogte verpakking | 22,9 mm |
| Gewicht verpakking | 90 g |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 279,4 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 304,8 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 100 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 10 kg |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 475 mm |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 10037332174205 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |