Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Tripp Lite U329-000 tussenstuk voor kabels USB-A USB-C Zwart
Artikelnummer
U329-000
Categorie: Tussenstukken voor kabels
| Artikelnummer | U329-000 |
|---|---|
| EAN | 0037332213976 |
| Merk | Eaton |
| Availability | N |
Tripp Lite U329-000. Aansluiting 1: USB-A, Aansluiting 2: USB-C, Contact geleider materiaal: Goud. Kleur van het product: Zwart
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Aansluiting 1 | USB-A |
| Aansluiting 2 | USB-C |
| Contact geleider materiaal | Goud |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Prestatie | |
| Materiaal behuizing | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Kleur van het product | Zwart |
| Plug and play | Ja |
| Overdrachtssnelheid | 5 Gbit/s |
| Land van herkomst | Vietnam |
| Ingangsspanning | 5 V |
| Certificering | CE, FCC, REACH |
| Energie | |
| Stroom | 0.9 A |
| Ingangsspanning | 5 V |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 70 °C |
| Relatieve luchtvochtigheid | 10 - 85 procent |
| Certificaten | |
| Certificering | CE, FCC, REACH |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 1,6 mm |
| Diepte | 27,9 mm |
| Hoogte | 7,9 mm |
| Gewicht | 4,5 g |
| Inhoud van de verpakking | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 99,1 mm |
| Diepte verpakking | 12,7 mm |
| Hoogte verpakking | 149,9 mm |
| Gewicht verpakking | 10 g |
| Type verpakking | Polybag |
| Design | |
| Materiaal behuizing | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificering | CE, FCC, REACH |
| Technische details | |
| Materiaal behuizing | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Land van herkomst | Vietnam |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | Vietnam |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | Vietnam |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 110 g |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 348 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 25,4 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 348 mm |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 10037332213973 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8471,80,1000 |