Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Tripp Lite U326-003-BK USB-kabel USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) 0,91 m USB A Micro-USB B Zwart
Artikelnummer
U326-003-BK
Login for pricing
Niet op voorraad
Tripp Lite U326-003-BK, 0,91 m, USB A, Micro-USB B, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Mannelijk/Mannelijk, Zwart
Categorie: USB-kabels
| Artikelnummer | U326-003-BK |
|---|---|
| EAN | 0037332183170 |
| Merk | Eaton |
| Availability | N |
Tripp Lite U326-003-BK. Snoerlengte: 0,91 m. Aansluiting 1: USB A, Aansluiting 2: Micro-USB B, USB-versie: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk, Kleur van het product: Zwart
| Kenmerken | |
|---|---|
| Geslacht connector | Mannelijk/Mannelijk |
| Land van herkomst | Vietnam |
| USB-versie | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Aansluiting 1 | USB A |
| Aansluiting 2 | Micro-USB B |
| Snoerlengte | 0,91 m |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
| Snoerlengte | 0,91 m |
| Breedte verpakking | 177,8 mm |
| Diepte verpakking | 12,7 mm |
| Hoogte verpakking | 228,6 mm |
| Gewicht verpakking | 50 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 177,8 mm |
| Diepte verpakking | 12,7 mm |
| Hoogte verpakking | 228,6 mm |
| Gewicht verpakking | 50 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
|---|---|
| Land van herkomst | Vietnam |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | Vietnam |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 540 g |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 350,5 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 25,4 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 398,8 mm |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 10037332183177 |
| Overige specificaties | |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 10037332183177 |
| Certificaten van naleving | RoHS |