Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Tripp Lite U244-001-VGA-R USB grafische adapter 1920 x 1200 Pixels Zwart
Artikelnummer
U244-001-VGA-R
Login for pricing
Niet op voorraad
Tripp Lite U244-001-VGA-R, 2.0, USB Type-A, VGA (D-Sub)-uitgang, 1920 x 1200 Pixels
Categorie: USB grafische adapters
| Artikelnummer | U244-001-VGA-R |
|---|---|
| EAN | 0373321651078 |
| Merk | Eaton |
| Availability | N |
Tripp Lite U244-001-VGA-R. USB-connectortype: USB Type-A, Geslacht USB-connector: Mannelijk, Intern geheugen: 128 MB. Kleur van het product: Zwart. Ondersteunt Windows: Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64,..., Ondersteunt Mac-besturingssysteem: Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks. Gewicht: 50 g. Breedte verpakking: 152,4 mm, Diepte verpakking: 57,2 mm, Hoogte verpakking: 215,9 mm
| Prestatie | |
|---|---|
| Intern geheugen | 128 MB |
| VGA (D-Sub)-uitgang | Ja |
| USB-connectortype | USB Type-A |
| Geslacht USB-connector | Mannelijk |
| Ondersteunde video-modi | 1080p |
| Chipset | DisplayLink DL165 |
| USB-versie | 2.0 |
| DVI-uitgang | Nee |
| HDMI-uitgang | Nee |
| DisplayPort-uitgang | Nee |
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Maximum resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Refreshrate bij maximale resolutie | 60 Hz |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64, Windows Vista Business, Windows Vista Business x64, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Home Premium x64, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Ultimate x64, Windows XP Home, Windows XP Home x64, Windows XP Professional, Windows XP Professional x64 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 50 g |
| Breedte verpakking | 152,4 mm |
| Diepte verpakking | 57,2 mm |
| Hoogte verpakking | 215,9 mm |
| Gewicht verpakking | 230 g |
| Technische details | |
|---|---|
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 246,4 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 360,7 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 20 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 5,49 kg |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 396,2 mm |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 10037332165111 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 152,4 mm |
| Diepte verpakking | 57,2 mm |
| Hoogte verpakking | 215,9 mm |
| Gewicht verpakking | 230 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Software-cd | Ja |
| Snelle installatiehandleiding | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 246,4 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 360,7 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 20 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 5,49 kg |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 396,2 mm |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 10037332165111 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |