Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Tripp Lite U209-006-RJ45-X tussenstuk voor kabels RJ-45 USB 2.0 Type-A Zilver
Artikelnummer
U209-006-RJ45-X
Categorie: Tussenstukken voor kabels
| Artikelnummer | U209-006-RJ45-X |
|---|---|
| EAN | 0037332190017 |
| Merk | Eaton |
| Availability | N |
Tripp Lite U209-006-RJ45-X. Aansluiting 1: RJ-45, Aansluiting 2: USB 2.0 Type-A, Snoerlengte: 1,8 m. Kleur van het product: Zilver
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Aansluiting 1 | RJ-45 |
| Aansluiting 2 | USB 2.0 Type-A |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Prestatie | |
| Kleur van het product | Zilver |
| Land van herkomst | China |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | RoHS |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 110 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 119,4 mm |
| Diepte verpakking | 104,1 mm |
| Hoogte verpakking | 30,5 mm |
| Gewicht verpakking | 110 g |
| Design | |
| Kleur van het product | Zilver |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Technische details | |
| Land van herkomst | China |
| Duurzaamheidscertificaten | RoHS |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 1,41 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 330,2 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 114,3 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 139,7 mm |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 10037332190014 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |