Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Tripp Lite U024-001-KPA-BK USB-kabel USB 2.0 0,3 m DisplayPort USB A Zwart
Artikelnummer
U024-001-KPA-BK
Login for pricing
Niet op voorraad
Tripp Lite U024-001-KPA-BK, 0,3 m, DisplayPort, USB A, USB 2.0, 0,48 Gbit/s, Zwart
Categorie: USB-kabels
| Artikelnummer | U024-001-KPA-BK |
|---|---|
| EAN | 0037332195715 |
| Merk | Eaton |
| Availability | N |
Tripp Lite U024-001-KPA-BK. Snoerlengte: 0,3 m. Aansluiting 1: DisplayPort, Aansluiting 2: USB A, USB-versie: USB 2.0, Max. overdrachtssnelheid: 0,48 Gbit/s, Contact geleider materiaal: Nikkel, Kleur van het product: Zwart
| Kenmerken | |
|---|---|
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Land van herkomst | China |
| Plug and play | Ja |
| USB-versie | USB 2.0 |
| Aansluiting 1 | DisplayPort |
| Aansluiting 2 | USB A |
| Snoerlengte | 0,3 m |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Kleur van het product | Zwart |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 480 Mbit/s |
| AWG draad omvang | 28 |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
| Kabelhulsmateriaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Max. overdrachtssnelheid | 0,48 Gbit/s |
| Gewicht | 140 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
| Snoerlengte | 0,3 m |
| Hoogte | 228,6 mm |
| Diepte | 177,8 mm |
| Breedte | 12,7 mm |
| Gewicht | 140 g |
| Breedte verpakking | 12,7 mm |
| Diepte verpakking | 177,8 mm |
| Hoogte verpakking | 228,6 mm |
| Gewicht verpakking | 140 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 12,7 mm |
| Diepte verpakking | 177,8 mm |
| Hoogte verpakking | 228,6 mm |
| Gewicht verpakking | 140 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
|---|---|
| Land van herkomst | China |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 450 g |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 25,4 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 304,8 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 355,6 mm |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 10037332195712 |
| Overige specificaties | |
| Hoogte | 228,6 mm |
| Diepte | 177,8 mm |
| Breedte | 12,7 mm |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 10037332195712 |
| Certificaten van naleving | RoHS |