Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Tripp Lite P781-010 toetsenbord-video-muis (kvm) kabel Zwart 3,05 m
Artikelnummer
P781-010
Login for pricing
Niet op voorraad
Tripp Lite P781-010, 3,05 m, VGA, Zwart, VGA (D-Sub), VGA (D-Sub), Mannelijk/Vrouwelijk
Categorie: Toetsenbord-video-muis (kvm) kabel
| Artikelnummer | P781-010 |
|---|---|
| EAN | 0037332146502 |
| Merk | Tripp Lite |
| Availability | N |
Tripp Lite P781-010. Snoerlengte: 3,05 m, Aansluiting video: VGA, Kleur van het product: Zwart. Gewicht: 230 g, Breedte verpakking: 152,4 mm, Diepte verpakking: 177,8 mm. Diepte: 177,8 mm, Hoogte: 12,7 mm, Breedte: 152,4 mm. Land van herkomst: China, (Buitenste) hoofdverpakking breedte: 228,6 mm, (Buitenste) hoofdverpakking lengte: 434,3 mm
| Prestatie | |
|---|---|
| Geslacht connector | Mannelijk/Vrouwelijk |
| Snoerlengte | 3,05 m |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aansluiting 2 | VGA (D-Sub) |
| Aansluiting 1 | VGA (D-Sub) |
| Aansluiting video | VGA |
| Land van herkomst | China |
| Verpakking | |
| Hoogte verpakking | 12,7 mm |
| Gewicht verpakking | 230 g |
| Gewicht | 230 g |
| Diepte verpakking | 177,8 mm |
| Breedte verpakking | 152,4 mm |
| Poorten & interfaces | |
| Geslacht connector | Mannelijk/Vrouwelijk |
| Aansluiting 2 | VGA (D-Sub) |
| Aansluiting 1 | VGA (D-Sub) |
| Aansluiting video | VGA |
| Kenmerken | |
| Land van herkomst | China |
| Snoerlengte | 3,05 m |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht | 230 g |
| Technische details | |
|---|---|
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 10037332146509 |
| Gewicht en omvang | |
| Snoerlengte | 3,05 m |
| Gewicht | 230 g |
| Overige specificaties | |
| Hoogte | 12,7 mm |
| Diepte verpakking | 177,8 mm |
| Diepte | 177,8 mm |
| Breedte | 152,4 mm |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 228,6 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 434,3 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 88,9 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 2,18 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8544,42,2000 |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 10037332146509 |