Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Tripp Lite P569-000-FF-IND tussenstuk voor kabels HDMI Type-A Zwart
Artikelnummer
P569-000-FF-IND
Categorie: Tussenstukken voor kabels
| Artikelnummer | P569-000-FF-IND |
|---|---|
| EAN | 0037332238443 |
| Merk | Eaton |
| Availability | N |
Tripp Lite P569-000-FF-IND. Aansluiting 1: HDMI Type-A, Aansluiting 2: HDMI Type-A. Kleur van het product: Zwart
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Aansluiting 1 | HDMI Type-A |
| Aansluiting 2 | HDMI Type-A |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
| Aansluiting 1 type | Vrouwelijk |
| Prestatie | |
| Ondersteunde video-modi | 2160p |
| Kleur van het product | Zwart |
| Maximale resolutie (HDMI) | 3840 x 2160 Pixels |
| Land van herkomst | Taiwan |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 - 60 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 80 °C |
| Relatieve luchtvochtigheid | 10 - 90 procent |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 127 mm |
| Diepte | 190,5 mm |
| Hoogte | 25,4 mm |
| Gewicht | 40 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 127 mm |
| Diepte verpakking | 190,5 mm |
| Hoogte verpakking | 25,4 mm |
| Gewicht verpakking | 40 g |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Technische details | |
| Land van herkomst | Taiwan |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | Taiwan |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | Taiwan |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 360 g |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 203,2 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 304,8 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 25,4 mm |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 10037332238440 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8536,69,8000 |