Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Tripp Lite P568-025-BK-GRP HDMI kabel 7,62 m HDMI Type A (Standaard) Zwart
Artikelnummer
P568-025-BK-GRP
Login for pricing
Niet op voorraad
Tripp Lite P568-025-BK-GRP, 7,62 m, HDMI Type A (Standaard), HDMI Type A (Standaard), Zwart
Categorie: HDMI kabels
| Artikelnummer | P568-025-BK-GRP |
|---|---|
| EAN | 0037332209993 |
| Merk | Eaton |
| Availability | N |
Tripp Lite P568-025-BK-GRP. Snoerlengte: 7,62 m, Aansluiting 1: HDMI Type A (Standaard), Aansluiting 1 type: Mannelijk, Aansluiting 2: HDMI Type A (Standaard), Aansluiting 2 type: Mannelijk, Contact geleider materiaal: Goud, HDMI versie: 1.3, Kleur van het product: Zwart
| Kenmerken | |
|---|---|
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| HDMI-ethernetkanaal | Ja |
| Snoerlengte | 7,62 m |
| Aansluiting 1 | HDMI Type A (Standaard) |
| Aansluiting 2 | HDMI Type A (Standaard) |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Contact geleider materiaal | Goud |
| Kleur van het product | Zwart |
| Magnetisch afgeschermd | Ja |
| HDMI versie | 1.3 |
| Ondersteunde grafische resoluties | 3840 x 2160 |
| Ondersteunde video-modi | 1080p |
| HDCP | Ja |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 - 80 °C |
| Temperatuur bij opslag | -15 - 80 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 90 procent |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 460 g |
| Breedte verpakking | 254 mm |
| Diepte verpakking | 12,7 mm |
| Hoogte verpakking | 304,8 mm |
| Gewicht verpakking | 460 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 254 mm |
| Diepte verpakking | 12,7 mm |
| Hoogte verpakking | 304,8 mm |
| Gewicht verpakking | 460 g |
| Technische details | |
| Land van herkomst | China |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
| Hoogte | 304,8 mm |
| Diepte | 12,7 mm |
| Breedte | 254 mm |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 10037332209990 |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 4,6 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 355,6 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 355,6 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 152,4 mm |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 10037332209990 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8544,42,2000 |