Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Tripp Lite P164-000 tussenstuk voor kabels HDMI Zwart
Artikelnummer
P164-000
Categorie: Tussenstukken voor kabels
| Artikelnummer | P164-000 |
|---|---|
| EAN | 0799198310960 |
| Merk | Eaton |
| Availability | N |
Tripp Lite P164-000. Aansluiting 1: HDMI, Aansluiting 2: HDMI. Kleur van het product: Zwart
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Aansluiting 1 | HDMI |
| Aansluiting 2 | HDMI |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
| Aansluiting 1 type | Vrouwelijk |
| Prestatie | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Land van herkomst | China |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 101,6 mm |
| Diepte verpakking | 12,7 mm |
| Hoogte verpakking | 127 mm |
| Gewicht verpakking | 10 g |
| Design | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Technische details | |
| Land van herkomst | China |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 110 g |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 254 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 25,4 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 304,8 mm |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 10037332134629 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8536,69,8000 |