Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Tripp Lite P164-000-8K6 tussenstuk voor kabels HDMI Type A (Standard) HDMI Zwart
Artikelnummer
P164-000-8K6
Login for pricing
Niet op voorraad
Tripp Lite P164-000-8K6, HDMI Type A (Standard), HDMI, 0 m, Zwart
Categorie: Tussenstukken voor kabels
| Artikelnummer | P164-000-8K6 |
|---|---|
| EAN | 0037332269577 |
| Merk | Eaton |
| Availability | N |
Tripp Lite P164-000-8K6. Aansluiting 1: HDMI Type A (Standard), Aansluiting 2: HDMI, Snoerlengte: 0 m, Contact geleider materiaal: Goud. Kleur van het product: Zwart
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Aansluiting 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Aansluiting 2 | HDMI |
| Snoerlengte | 0 m |
| Contact geleider materiaal | Goud |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
| Aansluiting 1 type | Vrouwelijk |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Prestatie | |
| Kleurdiepte | 36 Bit |
| Kleur van het product | Zwart |
| Maximum resolutie | 7680 x 4320 Pixels |
| HDCP | Ja |
| Land van herkomst | Taiwan |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 - 50 °C |
| Temperatuur bij opslag | -15 - 60 °C |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | REACH, RoHS |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 16,3 mm |
| Diepte | 29 mm |
| Hoogte | 14,7 mm |
| Gewicht | 10 g |
| Inhoud van de verpakking | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 101,6 mm |
| Diepte verpakking | 12,7 mm |
| Hoogte verpakking | 127 mm |
| Gewicht verpakking | 10 g |
| Type verpakking | Polybag |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Snoerlengte | 0 m |
| Technische details | |
| Land van herkomst | Taiwan |
| Certificaten van naleving | REACH, RoHS |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | Taiwan |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | Taiwan |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 130 g |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 254 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 25,4 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 304,8 mm |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 10037332269574 |