Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Tripp Lite P162-000 tussenstuk voor kabels DVI-I Beige
Artikelnummer
P162-000
Categorie: Tussenstukken voor kabels
| Artikelnummer | P162-000 |
|---|---|
| EAN | 0806291828886 |
| Merk | Eaton |
| Availability | N |
Tripp Lite P162-000. Aansluiting 1: DVI-I, Aansluiting 2: DVI-I, Contact geleider materiaal: Goud. Kleur van het product: Beige
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Aansluiting 1 | DVI-I |
| Aansluiting 2 | DVI-I |
| Contact geleider materiaal | Goud |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
| Aansluiting 1 type | Vrouwelijk |
| Prestatie | |
| Kleur van het product | Beige |
| Land van herkomst | China |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 44,4 mm |
| Diepte | 31,8 mm |
| Hoogte | 19 mm |
| Gewicht | 20 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 114,3 mm |
| Diepte verpakking | 12,7 mm |
| Hoogte verpakking | 152,4 mm |
| Gewicht verpakking | 20 g |
| Design | |
| Kleur van het product | Beige |
| Technische details | |
| Land van herkomst | China |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 230 g |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 254 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 25,4 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 304,8 mm |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 10037332134643 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8536,69,8000 |