Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Tripp Lite P134-000-VGA-V2 tussenstuk voor kabels DisplayPort Zwart
Artikelnummer
P134-000-VGA-V2
Categorie: Tussenstukken voor kabels
| Artikelnummer | P134-000-VGA-V2 |
|---|---|
| EAN | 5057103106622 |
| Merk | Eaton |
| Availability | N |
Tripp Lite P134-000-VGA-V2. Aansluiting 1: DisplayPort, Aansluiting 2: VGA. Kleur van het product: Zwart
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Aansluiting 1 | DisplayPort |
| Aansluiting 2 | VGA |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Prestatie | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Maximum resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Overdrachtssnelheid | 17,28 Gbit/s |
| Land van herkomst | Vietnam |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 38,1 mm |
| Diepte | 41,9 mm |
| Hoogte | 20,1 mm |
| Gewicht | 30 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 99,1 mm |
| Diepte verpakking | 12,7 mm |
| Hoogte verpakking | 149,9 mm |
| Gewicht verpakking | 20 g |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Technische details | |
| Land van herkomst | Vietnam |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | Vietnam |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | Vietnam |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 250 g |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 160 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 25,4 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 238,8 mm |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 10037332187564 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8471,80,1000 |