Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Tripp Lite N516-01M InfiniBand en Glasvezelkabel 1 m LC SC Oranje
Artikelnummer
N516-01M
Categorie: Glasvezelkabels
| Artikelnummer | N516-01M |
|---|---|
| EAN | 0373321196050 |
| Merk | Eaton |
| Availability | N |
Tripp Lite N516-01M. Snoerlengte: 1 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC
| Kenmerken | |
|---|---|
| Snoerlengte | 1 m |
| Aansluiting 1 | LC |
| Aansluiting 2 | SC |
| Kleur van het product | Oranje |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Land van herkomst | China |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8544,70,0000 |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 50 g |
| Snoerlengte | 1 m |
| Breedte verpakking | 137,2 mm |
| Diepte verpakking | 157,5 mm |
| Hoogte verpakking | 6,4 mm |
| Gewicht verpakking | 50 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 137,2 mm |
| Diepte verpakking | 157,5 mm |
| Hoogte verpakking | 6,4 mm |
| Gewicht verpakking | 50 g |
| Technische details | |
|---|---|
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 10037332119602 |
| Overige specificaties | |
| Kern-/omhulsel-diameter | 50/125 µm |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 147,3 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 188 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 101,6 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 360 g |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| Land van herkomst | China |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8544,70,0000 |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 10037332119602 |