Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Tripp Lite N504-02M InfiniBand en Glasvezelkabel 2 m 2x SC 2x ST Oranje
Artikelnummer
N504-02M
Categorie: Glasvezelkabels
| Artikelnummer | N504-02M |
|---|---|
| EAN | 0037332134806 |
| Merk | Eaton |
| Availability | N |
Tripp Lite N504-02M. Snoerlengte: 2 m, Aansluiting 1: 2x SC, Aansluiting 2: 2x ST, Kern diameter: 50 µm
| Kenmerken | |
|---|---|
| Snoerlengte | 2 m |
| Aansluiting 1 | 2x SC |
| Aansluiting 2 | 2x ST |
| Kern diameter | 50 µm |
| Bekleding diameter | 125 µm |
| Materiaal buitenmantel | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Kleur van het product | Oranje |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Land van herkomst | Verenigde Staten |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8544,70,0000 |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 142,2 mm |
| Diepte verpakking | 142,2 mm |
| Hoogte verpakking | 6,4 mm |
| Gewicht verpakking | 50 g |
| Technische details | |
|---|---|
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 10037332134803 |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Gewicht en omvang | |
| Snoerlengte | 2 m |
| Breedte verpakking | 142,2 mm |
| Diepte verpakking | 142,2 mm |
| Hoogte verpakking | 6,4 mm |
| Gewicht verpakking | 50 g |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 177,8 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 180,3 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 101,6 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 500 g |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| Land van herkomst | Verenigde Staten |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8544,70,0000 |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 10037332134803 |