Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Tripp Lite N302-15M InfiniBand en Glasvezelkabel 2x ST OFNR Oranje
Artikelnummer
N302-15M
Categorie: Glasvezelkabels
| Artikelnummer | N302-15M |
|---|---|
| EAN | 0037332117304 |
| Merk | Eaton |
| Availability | N |
Tripp Lite N302-15M. Snoerlengte: 15 m, Soort kabel: OFNR, Aansluiting 1: 2x ST, Aansluiting 2: 2x ST, Kern diameter: 62,5 µm
| Kenmerken | |
|---|---|
| Snoerlengte | 15 m |
| Aansluiting 1 | 2x ST |
| Aansluiting 2 | 2x ST |
| Soort kabel | OFNR |
| Kern diameter | 62,5 µm |
| Bekleding diameter | 125 µm |
| Verlies van insertion | 0,2 dB |
| Overdrachtssnelheid | 1 Gbit/s |
| Materiaal buitenmantel | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Draad modus structuur | Multimode |
| Kleur van het product | Oranje |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Land van herkomst | China |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8544,70,0000 |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 177,8 mm |
| Diepte verpakking | 12,7 mm |
| Hoogte verpakking | 228,6 mm |
| Gewicht verpakking | 200 g |
| Technische details | |
|---|---|
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 10037332117301 |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Gewicht en omvang | |
| Snoerlengte | 15 m |
| Breedte verpakking | 177,8 mm |
| Diepte verpakking | 12,7 mm |
| Hoogte verpakking | 228,6 mm |
| Gewicht verpakking | 200 g |
| Overige specificaties | |
| Kern-/omhulsel-diameter | 62,5/125 µm |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 180,3 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 180,3 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 200,7 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 2,13 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| Land van herkomst | China |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8544,70,0000 |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 10037332117301 |