Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Tripp Lite N282-01M-BK InfiniBand en Glasvezelkabel 1 m QSFP+ Zwart
Artikelnummer
N282-01M-BK
Categorie: Glasvezelkabels
| Artikelnummer | N282-01M-BK |
|---|---|
| EAN | 0037332181541 |
| Merk | Eaton |
| Availability | N |
Tripp Lite N282-01M-BK. Snoerlengte: 1 m, Aansluiting 1: QSFP+, Aansluiting 2: QSFP+, Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk
| Kenmerken | |
|---|---|
| Snoerlengte | 1 m |
| Geslacht connector | Mannelijk/Mannelijk |
| Aansluiting 1 | QSFP+ |
| Aansluiting 2 | QSFP+ |
| Overdrachtssnelheid | 40000 Gbit/s |
| Kleur van het product | Zwart |
| InfiniBand-protocol | Ja |
| Land van herkomst | China |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 140 g |
| Snoerlengte | 1 m |
| Breedte verpakking | 233,7 mm |
| Diepte verpakking | 284,5 mm |
| Hoogte verpakking | 6,4 mm |
| Gewicht verpakking | 140 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 233,7 mm |
| Diepte verpakking | 284,5 mm |
| Hoogte verpakking | 6,4 mm |
| Gewicht verpakking | 140 g |
| Technische details | |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 10037332181548 |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 236,2 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 327,7 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 94 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 1,95 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| Land van herkomst | China |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 10037332181548 |