Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Tripp Lite N252-012 patch paneel 1U
Artikelnummer
N252-012
Categorie: Patch panelen
| Artikelnummer | N252-012 |
|---|---|
| EAN | 0037332120021 |
| Merk | Eaton |
| Availability | N |
Tripp Lite N252-012. Aansluiting(en): RJ-45. Kleur van het product: Zwart, Materiaal: Metaal, Montage: Rekmontage. Certificaten van naleving: RoHS, Certificering: TAA, EIA/TIA 568A/568B. Breedte: 480,1 mm, Hoogte: 43,2 mm, Diepte: 25,4 mm. Breedte verpakking: 520,7 mm, Diepte verpakking: 108 mm, Hoogte verpakking: 76,2 mm
| Netwerk | |
|---|---|
| Aantal poorten | 12 |
| Aansluiting(en) | RJ-45 |
| Design | |
| Montage | Rekmontage |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificering | TAA, EIA/TIA 568A/568B |
| Certificaten | |
| Certificering | TAA, EIA/TIA 568A/568B |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 43,2 mm |
| Gewicht | 360 g |
| Diepte | 25,4 mm |
| Breedte | 480,1 mm |
| Gewicht verpakking | 450 g |
| Hoogte verpakking | 76,2 mm |
| Breedte verpakking | 520,7 mm |
| Verpakking | |
|---|---|
| Gewicht verpakking | 450 g |
| Diepte verpakking | 108 mm |
| Hoogte verpakking | 76,2 mm |
| Breedte verpakking | 520,7 mm |
| Kenmerken | |
| Montage | Rekmontage |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificering | TAA, EIA/TIA 568A/568B |
| Technische details | |
| Montage | Rekmontage |
| Materiaal | Metaal |
| Hoogte verpakking | 76,2 mm |
| Breedte verpakking | 520,7 mm |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 7,98 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 15 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 530,9 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 304,8 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 269,2 mm |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 20037332120025 |
| Land van herkomst | Taiwan |