Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Tripp Lite N062-032-KJ patch paneel 1U
Artikelnummer
N062-032-KJ
Login for pricing
Niet op voorraad
Tripp Lite N062-032-KJ, Zwart, Rekmontage, 1U, RoHS, 482,6 mm, 83,8 mm
Categorie: Patch panelen
| Artikelnummer | N062-032-KJ |
|---|---|
| EAN | 0037332193605 |
| Merk | Eaton |
| Availability | N |
Tripp Lite N062-032-KJ. Kleur van het product: Zwart, Montage: Rekmontage, Rackcapaciteit: 1U. Certificaten van naleving: RoHS. Breedte: 482,6 mm, Hoogte: 83,8 mm, Diepte: 12,7 mm. Breedte verpakking: 101,6 mm, Diepte verpakking: 492,8 mm, Hoogte verpakking: 17 mm. Land van herkomst: China, (Buitenste) hoofdverpakking breedte: 739,9 mm, (Buitenste) hoofdverpakking lengte: 332,7 mm
| Netwerk | |
|---|---|
| Aantal poorten | 32 |
| Design | |
| Montage | Rekmontage |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 83,8 mm |
| Gewicht | 270 g |
| Diepte | 12,7 mm |
| Breedte | 482,6 mm |
| Gewicht verpakking | 640 g |
| Hoogte verpakking | 17 mm |
| Breedte verpakking | 101,6 mm |
| Verpakking | |
|---|---|
| Gewicht verpakking | 640 g |
| Diepte verpakking | 492,8 mm |
| Hoogte verpakking | 17 mm |
| Breedte verpakking | 101,6 mm |
| Kenmerken | |
| Montage | Rekmontage |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Kleur van het product | Zwart |
| Technische details | |
| Montage | Rekmontage |
| Hoogte verpakking | 17 mm |
| Breedte verpakking | 101,6 mm |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 5,31 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 739,9 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 332,7 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 53,3 mm |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 10037332193602 |
| Land van herkomst | China |