Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Tripp Lite N062-024-KJ-SH patch paneel 1U
Artikelnummer
N062-024-KJ-SH
Login for pricing
Niet op voorraad
Tripp Lite N062-024-KJ-SH, Cat5e, Cat6, Zwart, Staal, Rekmontage, 1U, RJ45, USB, HDMI
Categorie: Patch panelen
| Artikelnummer | N062-024-KJ-SH |
|---|---|
| EAN | 0037332193612 |
| Merk | Tripp Lite |
| Availability | N |
Tripp Lite N062-024-KJ-SH. Ondersteundende kabel types: Cat5e, Cat6. Kleur van het product: Zwart, Materiaal: Staal, Montage: Rekmontage. Certificaten van naleving: RoHS. Breedte: 482,6 mm, Hoogte: 83,8 mm, Diepte: 12,7 mm. Breedte verpakking: 157,5 mm, Diepte verpakking: 500,4 mm, Hoogte verpakking: 55,9 mm
| Netwerk | |
|---|---|
| Ondersteundende kabel types | Cat5e, Cat6 |
| Aantal poorten | 24 |
| Design | |
| Montage | Rekmontage |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Materiaal | Staal |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kabelaansluiting | RJ45, USB, HDMI |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 83,8 mm |
| Gewicht | 270 g |
| Diepte | 12,7 mm |
| Breedte | 482,6 mm |
| Gewicht verpakking | 1,09 kg |
| Hoogte verpakking | 55,9 mm |
| Breedte verpakking | 157,5 mm |
| Verpakking | |
|---|---|
| Gewicht verpakking | 1,09 kg |
| Diepte verpakking | 500,4 mm |
| Hoogte verpakking | 55,9 mm |
| Breedte verpakking | 157,5 mm |
| Kenmerken | |
| Montage | Rekmontage |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Materiaal | Staal |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kabelaansluiting | RJ45, USB, HDMI |
| Technische details | |
| Montage | Rekmontage |
| Materiaal | Staal |
| Kabelaansluiting | RJ45, USB, HDMI |
| Hoogte verpakking | 55,9 mm |
| Breedte verpakking | 157,5 mm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85371098 |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 9,07 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 332,7 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 513,1 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 304,8 mm |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 10037332193619 |
| Land van herkomst | China |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85371098 |